G Ü V E N - S E R V İ S

Mesai Saatler: Paz - Pzt 09:00 - 21:00

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Servisi

Birçok dayanıklı ev eşyasında olduğu gibi çamaşır makinesi teknik servisi olarak bizlere ulaşabilir ve sorununuz için profesyonel destek talep edebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz tarafından incelenmesi yapıldıktan sonra gerekli müdahalelerin sağlandığı çamaşır makinesinde öncelikle sorunun ne olduğu anlaşılmaya çalışılır. Dolayısıyla gereksiz yere parça değişimi veya farklı işlemler yapılmasına gerek kalmadan basitçe çözülebilecek bir problem servisimiz tarafından tespit edilerek anında giderilir. Ancak parça değişimine ihtiyaç duyulması halinde durum sizlere aktarılarak öncelikle onayınız alınır. Bunun anlamı Sizin onayınız olmadan hiçbir şekilde parça değişimi yapmıyoruz. Çamaşır makinesi dışında bulaşık makinesi, buzdolabı ve diğer dayanıklı ev eşyaları üzerine profesyonel eğitim alan kadrosu ile teknik servisimiz sizlerin hizmetinde olmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Çamaşır Makinesi Bakım ve Onarım Çalışmaları Yapıyoruz
Elbette makinenizin arızalanmasını beklemeden çamaşır makinesi bakım ve onarım çalışmalarını zamanında yapmanız sizleri giderilmesi maliyetli birçok problemden kurtaracaktır. Bu nedenle çalışmasında veya veriminde bir aksaklık hissettiğinizde lütfen yetkili servisimizi arayınız. Çünkü sorunun acilen çözülmesi gerekebilir ve farklı sorunlar oluşmadan zamanında müdahale sizlerin maddi anlamda zarara uğramanızın önüne geçer. 7/24 hiç çekinmeden arayabileceğiniz firmamızın telefonları web sayfamız üzerinde yer almaktadır. Uygun fiyat ve tamirat güvencesiyle firmamızı tercih etmenizi mutlaka öneriyoruz. Bu noktada çok kısa bir hatırlatma yapalım. Lütfen hiçbir eğitim almamış ve konusunda uzman olmayan kişilerin cihazınıza müdahale etmesine izin vermeyiniz. Aksi durumda, çok kısa sürede tamir edilebilecek bir arıza son derece pahalı bir işleme dönüşebilmektedir.

Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi Olarak Hizmetinizdeyiz
Uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesi ile firmamızın tercih edilmesi her anlamda sizlere kazandıracaktır. Çünkü gerekli modern ekipmanı ve donanımı ile çamaşır makinesi yetkili servisi olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce başarılı çalışması ile saygıdeğer müşterilerimizin takdirini kazanmayı bilmiştir. Hızlı ve seri müdahale ile şehrimizin her noktasına ulaşabilen mobil servisimizi mekanik veya elektronik tüm arızalarda rahatlıkla arayabileceğinizi anti parantez belirtmek istiyoruz. Her marka ve modelde montaj, tamir, bakım ve onarım çalışmaları ile çamaşır makinesi teknik servisimizin iletişim kanalları günün her saatinde sizlerden gelecek çağrıları cevaplamak üzere açık bulundurulmaktadır. Esenlikler diliyoruz.